Starter Assembly

Nummer: Bestelnummer: Omschrijving:
1 PAF25-05160500 STARTER HANDLE ASSEMBLY
2 PAF25-05160021 DAMPER, STARTER HANDLE
3 PAF20-05070003 SEAL
4 PAF20-05070000 STARTER ASSEMBLY
5 PAF20-05070200 TIGHTWIRE, DETENT
6 PAF20-05070100 CASING, STARTER
7 PAGB/T97.1-6 WASHER 6
8 PAGB/T9074.14-M6X25 BOLT M6X25
9 PAF15-07130106 SPRING, DETENT
10 PAF15-05000029 SPRING, DETENT TIGHTWIRE
11 PAF15-07130105 DETENT
12 PAF15-07130107 SPRING, VOLUTE
13 PAF15-07130201 WHELL, START-UP
14 PAF4-04130013 MEATUS, START ROPE
15 PAF15-07130205 ROPE, STARTER (Ø5.5X1.8M)
16 PAGB/T896-8 CIRCLIP 8
17 PAF20-05070001 COVER
18 PAGB/T845-ST4.2X16 SCREW ST4.2X16
19 PAF20-05070002 PIPE Ø5XØ10X200
20 PAF15-07130002 CLIP, PLATE
21 PAF20-05070004 PLATE, DRIVE
22 PAGB/T93-6 SPRING WASHER 6
23 PAGB/T5783-M6X16 BOLT M6X16
24 PAF15-07130203 SPRING
25 PAF15-07130204 LINK ROD
26 PAF15-07130202 PAWL, DRIVE
27 PAF20-05000030 FIXATION PALTE
28 PAT15-04070007 WAHSER, START WHEEL
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »