Lower Casing & Drive 1

Nummer: Bestelnummer: Omschrijving:
1 PAF20-04000001E LOWER CASING
2 PAF4-03000023 PLUG, OIL HOSE
3 PAF4-03000024 GASKET
4 PAGB/T276-6205 BEARING 6205
5 PAF20-04000100E GEAR, FORWARD
6 PAF15-06070004 PIN, CLUTCH
7 PAF20-04050002E CLUTCH, DOG
8 PAF15-06070005 RING, CLUTCH
9 PAF15-06070006 PLUNGER, SHIFT
10 PAF15-06070002 SPRING, CLUTCH
11 PAF20-04050001E SHAFT, PROPELLER
12 PAF20-04050000E SHAFT, PROPELLER ASSEMBLY
13 PAF15-06070007 WASHER, REVERSE GEAR
14 PAF20-04060003E GEAR, REVERSE
15 PAF20-04060002E 0-RING A, COVER
16 PAF20-04060001E COVER, LOWER CASING
17 PAIKOTA1720 BEARING
18 PAF15-06080004 OIL SEAL
19 PAF20-04060000E COVER ASSEMBLY, LOWER CASING
20 PAGB/T97.1-6 WASHER 6
21 PAGB/T9074.14-M6X20 BOLT, HEXAGON M6X20
22 PAF20-04000004E WASHER
23 PAF20-04010001E BASE, DRIVE SHAFT
24 PAF15-06020004 0-RING
25 PAF15-06020003 OIL SEAL, DRIVE SHAFT
26 PAF20-04000005E-1 SHIM (T:0.10MM)
26 PAF20-04000005E-2 SHIM (T:0.15MM)
26 PAF20-04000005E-3 SHIM (T:0.30MM)
26 PAF20-04000005E-4 SHIM (T:0.50MM)
27 PAF20-04030001EL DRIVE SHAFT LONG
27 PAF20-04030001ES DRIVE SHAFT SHORT
28 PAGB/T276-6302 BEARING 6205
29 PAF15-06040002 DRIVE SHAFT SLEEVE
30 PAF20-04030000EL DRIVE SHAFT ASSEMBLY
30 PAF20-04030000ES DRIVE SHAFT ASSEMBLY
31 PAF15-06000013 KEY, WOODRUFF
32 PAGB/T97.1-8 WASHER 8
33 PAGB/T9074.14-M8X25 BOLT M8X25
34 PAF20-04000002 OUTER PLATE
35 PAJASO-F404-31-050 0-RING
36 PAF15-06050000 IMPELLER
37 PAF15-06060002 INNER SHELL, WATER PUMP
38 PAF15-00000013 PIN, DOWEL
39 PAF20-04040000 WATER PUMP HOUSING
40 PAF25-04050004 SEAL , WATER PIPE
41 PAF15-06000014 FIXED PLATE, WATER PUMP
42 PAGB/T5783-M8X45 BOLT, HEXAGON M8X45
43 PAF20-04020000L CAM ASSEMBLY, SHIFT ROD
43 PAF20-04020000S CAM ASSEMBLY, SHIFT ROD
44 PAF20-04000007E PINION
45 PAF25-04000006 NUT, PINION
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »