Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Electrical 1 onderdelen

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving:
1 PAF15-07000006 90179-16M05 NUT, FLYWHEEL
2 PAF15-07000005 90201-16M44 WASHER, FLYWHEEL NUT
3 PAF20-05000500 6AH-85550-00 FLYWHEEL ASSY
3 PAF20-05000500W 6AH-85550-10 FLYWHEEL ASSY
4 PAGB/T5783-M6x30 95895-06030 BOLT M6X30
5 PAGB/T97.1-6 92990-06600 WASHER 6
6 PAF20-05000200 6AH-85510-00 COIL ASSY
7 PAGB/T5783-M5x12 97095-05012 BOLT M5X12
8 PAGB/T97.1-5 92990-05600 WASHER 5
9 PAF20-05000100 6AH-85580-00 PULSER COIL ASSY
10 PAF15-07000004 90280-05013 KEY FLYWHEEL
11 PAT40-05000704W 90387-06M60 BUSH
12 PAF20-05000017 6AH-81948-00 MOUNTED PLATE, C.D.I. UNIT ASSY
13 PAF20-05000300 6AH-85540-00 CDI UNIT ASSY
14 PAGB/T5783-M6x20 97080-06020 BOLT M6X20
15 PAF20-05000004 90109-06221 BOLT
16 PAGB/T5783-M6x25 90119-06M88 BOLT M6X25
17 PAGB/T96-6 92990-05600 BIG WASHER 6
18 PAT40-05000702W 90480-10M23 DAMPER 'A'
19 PAGB/T5783-M6x12 97080-06012 BOLT M6X12
20 PAF20-05000040W 6AH-82554-00 PLATE
21 PAF20-05000041 - PLATE
22 PAF20-05000400 6F5-85570-13 IGNITION COIL ASSY
23 PAF20-05000301 - CDI CABLE ASSY
24 PAT20-06000037W 6AH-82540-01 NEUTRAL SWITCH ASSY
25 PAF15-05000100BW 703-82510-13 START SWITCH
26 PAF20-03000008BW 6AH-42724-10 SEAT, START SWITCH
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »