Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Lower Casing & Drive 1 onderdelen

allesmarine.jpg

 

Nummer: Bestelnummer: Origineel onderdeelnummer: Omschrijving: Aantal stuks:
1 PAF15-06000001 63V-45311-01-8D LOWER CASING 1
2 PAF4-03000023 90340-08002 OIL PLUG 2
3 PAF4-03000024 90430-08003 GASKET 2
4 PAF15-06000010-1 664-45567-01 SHIM (t: 0.10 mm) 1
  PAF15-06000010-2 664-45567-10 SHIM (t: 0.12 mm) 1
  PAF15-06000010-3 664-45567-20 SHIM (t: 0.15 mm) 1
  PAF15-06000010-4 664-45567-30 SHIM (t: 0.18 mm) 1
  PAF15-06000010-5 664-45567-40 SHIM (t: 0.30 mm) 1
  PAF15-06000010-6 664-45567-50 SHIM (t: 0.40 mm) 1
  PAF15-06000010-7 664-45567-60 SHIM (t: 0.50 mm) 1
5 PAHR30205J 93332-00005 GEAR BEARING 1
6 PAF15-06010000 6E7-45560-01 FORWARD GEAR 1
7 PAF15-06000012 90179-08M06 PINION NUT 1
8 PAF15-06000011 63V-45551-00 PINION 1
9 PAF15-06000008 6E8-45587-10 PINION SHIM (t: 1.13 mm) 1
  PAF15-06000009 6E8-45587-30 PINION SHIM (t: 1.20 mm) 1
10 PATE15-04000018 90209-14011 PINION WASHER 1
11 PAF15-06000020-1 90201-15017 BEARING WASHER 1
12 PAF15-06070004 90250-05010 CLUTCH PIN 1
13 PAF15-06070003 682-45631-00 DOG CLUTCH 1
14 PAF15-06070005 648-45633-11 CLUTCH RING 1
15 PAF15-06070006 650-45635-00 SHIFT PLUNGER 1
16 PAF15-06070002 90501-14M09 COMPRESSION SPRING 1
17 PAF15-06070001 683-45611-00 PROPELLER SHAFT 1
18 PAF15-06070000 - PROPELLER SHAFT ASSY 1
19 PAF15-06070007 90201-17682 REVERSE GEAR WASHER 1
20 PAF15-06080005 6E7-45571-00 REVERSE GEAR 1
21 PAF15-06080006-1 626-45577-00 SHIM (t: 0.10 mm) 1
  PAF15-06080006-2 626-45577-10 SHIM (t: 0.20 mm) 1
  PAF15-06080006-3 626-45577-20 SHIM (t: 0.30 mm) 1
  PAF15-06080006-4 626-45577-30 SHIM (t: 0.40 mm) 1
  PAF15-06080006-5 626-45577-40 SHIM (t: 0.50 mm) 1
22 PAGB/T276-6005/P63 93306-00519 BEARING 6005 1
23 PAF15-06080002 93210-57M09 COVER O-RING A 1
24 PAF15-06080003 93210-56M80 COVER O-RING B 1
25 PAF15-06080001 683-45361-02-8D LOWER CASING COVER 1
26 PAGB/T290HK1712 93315-317U2 BEARING HK1712 1
27 PAF15-06080004 93101-17054 OIL SEAL 2
28 PAF15-06080000 - LOWER COVER ASSY 1
29 PAGB/T97.1-6 92990-06600 WASHER 6 2
30 PAGB/T5783-M6x20 97080-06020 BOLT M6x20 2
31 PAF20-04020000L 6AH-44150-10 CAM SHIFT ROD ASSY (L) 1
  PAF20-04020000S 6AH-44150-00 CAM SHIFT ROD ASSY (S) 1
32 PAGB/T879.1-2.5x14 - PIN 2.5x14 1
33 PAF20-04000001 69G-45315-A0 GASKET BASE 1
34 PANSKF1420 93315-314V8 NEEDLE BEARING 1
35 PAF15-06000006 63V-45536-00 NYLON BUSHING 1
36 PAF20-04010001 69G-45331-01-CA DRIVE SHAFT BASE 1
37 PAF15-06020004 93210-06ME6 O-RING 1
38 PAF15-06020002 626-45316-09 DRIVE SHAFT BUSHING 1
39 PAF15-06020003 93101-20001 DRIVE SHAFT OIL SEAL 2
40 PAF20-04030000L 6AH-45510-10 DRIVE SHAFT ASSY (L) 1
  PAF20-04030000S 6AH-45510-00 DRIVE SHAFT ASSY (S) 1
41 PAF15-06000013 664-44338-00 IMPELLER KEY 1
42 PAF20-04000002 68T-44323-00 OUTER PLATE 1
43 PAJASOF404-31-045 93210-49046 O-RING 1
44 PAGB/T5783-M8x25 98980-08025 BOLT M8x25 2
45 PAF15-06050000 63V-44352-01 IMPELLER ASSEMBLY 1
46 PAF15-06060002 63V-44322-00 INSERT CARTRIDGE 1
47 PAF15-00000013 93604-10M03 DOWEL PIN Ø4x12 2
48 PAF20-04040001 6AH-44311-00 WATER PUMP HOUSING 1
49 PAF25-04050004 6L2-44367-00 WATER PIPE SEAL 1
50 PAF15-06000014 63V-44328-01 WATER PUMP FIXED PLATE 2
51 PAGB/T5783-M8x45 97080-08045 BOLT M8x45 4
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »