Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Control System onderdelen

parsun-buitenboordmotor-f15a-f20a-bm-fw-bracket-1.jpg

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving:
1 PAF25-05000008 65W-41211-00 ACCELERATOR LINK ROD
2 PAF15-07000016 6J8-41262-00 JOINT CONTROL LINK
3 PAGB/T5782-M6x55 97595-06555 BOLT M6x55
4 PAGB/T96-6 90201-06M31 BIG WASHER 6
5 PAF15-07000012 90387-06139 ACCELEROGRAPH ENFORCE BUSH
6 PAF15-07000014 65W-41283-00 PASSIVITY PULLEY
7 PAF20-05060001 6AH-41638-00 DRIVE PULLEY
8 PAF20-05060002 90508-20M44 TORSION SPRING
9 PAF20-05060101 - ACCELEROGRAPH FIXATION PLATE
10 PAGB/T5783-M6x14 97095-06014 BOLT M6x14
11 PAF20-05060102 6AH-14497-00 THROTTLE CABLE FIXATION PLATE
12 PAGB/T5783-M6x10 97095-06010 BOLT M6x10
13 PAF20-03010001 6AH-44125-00 GEAR SHIFT ROCKER ARM
14 PAGB/T879.1-Ø3x20 90254-03M05 PIN Ø3x20
15 PAGB/T5783-M6x25 90119-06M88 BOLT M6x25
16 PAGB/T97.1-6 92990-06600 WASHER 6
17 PAF15-05040002 6F5-41662-00 SHIFT ROD BRACKET
18 PAF20-03010100 6AH-44121-01 GEAR SHIFT ASSEMBLY
19 PAGB/T5783-M6x20 65W-12228-00 BOLT M6x20
20 PAF15-05000031 66R-44114-00 SPRING PLATE
21 PAF15-05000032 65W-44116-00 PRESSING PLATE
22 PAF20-03010200 6AH-44123-00 SHIFT ROD ARM
23 PAF15-00000012 90468-18008 CLIP Ø1.8
24 PAF20-03000009L 6AH-44143-10 SHIFT ROD (LONG)
24 PAF20-03000009S 6AH-44143-00 SHIFT ROD (SHORT)
25 PAF15-05000035 61N-44146-00 COLUMNAR NUT
26 PAGB/T6170-M6 95380-06600 NUT M6
27 PAF20-03000012W 6AH-48531-00 FIXATION PLATE 'A'
28 PAGB/T5783-M6x16 90105-06M14 BOLT M6x16
29 PAF25-07000005W 663-48344-00 CABLE CONNECTION
30 PAF20-03000200W - REMOTE CONTROL BRACKET ASSY
31 - 91690-30012 PIN Ø3x12
32 - 682-48538-50 CABLE CLAMP
33 - 6AH-48532-00 REMOTE CONTROL BRACKET
34 PAF20-03000203W 90480-19031 RUBBER RING
35 PAF25-07000006W 90185-09M01 LOCKET NUT 3/8''
36 PAGB/T97.1-10 90201-10M63 WASHER 10
37 PAF20-07000100W 6AH-61350-00 STEERING ROD ASSY
38 PAF20-07000101W - STEERING ROD
39 PAF15-11020002W 6E5-61355-00 BOLT
40 PAF25-07000303W 90387-10M42 BOLT TUBE/BUSH
41 PAF25-07000304W 90170-09M03 NUT 3/8''
42 PAGB/T889.1-M8 95780-08300 LOCKNUT M8
43 PAF20-07000102W 99999-02878 STEERING BRACKET
44 PAGB/T97.1-8 92990-06600 WASHER 8
45 PAGB/T5783-M8x25 98980-08025 BOLT M8x25
46 PAF25-07000200W - CONTROL CABLE ASSEMBLY
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »