Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Camshaft onderdelen

Camshaft onderdelen

Nummer: Bestelnummer: OEM: Omschrijving:
1 PAF20-05000033 6AH-46297-00 COVER, BELT
2 PAF20-05000036 90480-06M19-00 PLUG
3 PAF20-05000034 90480-10627-00 DAMPER, BELT COVER
4 PAGB/T1099-3x5x13 90280-03M01-00 KEY
5 PAF20-05000027 6AH-11536-00 BELT PULLEY, TIMING
6 PAF20-05000028 6AH-11557-00 COVER
7 PAF20-05000029 90170-30003-00 NUT
8 PAF20-05000003 6AH-46241 BELT, TIMING
9 PAGB/T5783-M8x25 97080-08025 BOLT M8x25
10 PAF20-05030013 90201-08784-00 WASHER
11 PAF20-05030012 6AH-11537-01 BELT PULLEY, DRIVEN
12 PAF20-05030011 90201-15423-00 WASHER LOW
13 PAF20-05030005 93102-22010 OIL SEAL
14 PAF20-05030200 6AH-12170-00 CAMSHAFT ASSY
15 PAF20-05030010 6AH-13329-10 MAT, OIL PUMP
16 PAF20-05030400 6AH-13300-00 OIL PUMP ASSY
28 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6
29 PAGB/T5783-M6x35 10-88348935 BOLT M6x25
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »