Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Bottom Cowling onderdelen

parsun-buitenboordmotor-f15a-f20a-bm-fw-bracket-1.jpg

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving: 
1 PAF25-03000101W 6DR-12572-00 ADAPTER / JAM
2 PAF25-03000102W 6R3-12583-00 HOSE JOINT GASKET
3 PAF25-03000103W 6R3-12582-00 HOSE JOINT
4 PAF25-03000104W 6R3-12581-00 HOSE JOINT NUT
5 PAF25-03000100W - JAM ASSEMBLY
6 PAF20-03000010 6AH-12535-00 JAM SUPPORT PLATE
7 PAGB/T84.5-ST5.5x19 90167-06002 SCREW ST5.5x19
8 PAGB/T5783-M6x8 - BOLT M6x8
9 PAGB/T97.1-6 92990-06600 WASHER 6
10 PAF20-03000007 6AH-42738-00-8D COWLING COVER
11 PAF20-03000011 6AH-24314-01 PIPE Ø6xØ11x680
12 PAGB/T5783-M6x30 90109-06M82 BOLT M6x30
13 PAF20-03000005 6AH-42724-00 SQUARE SEAL/GROMMET
14 PAF20-03000004 6AH-42726-00 RUBBER SEAL/GROMMET
15 PAF20-03000006 6AH-42725-00 RUBBER PLUG 
16 PAF20-03000101 6FM-83589-00 SEAL/GASKET
17 PAGB/T818-M6x16 98580-06016 PAN HEAD SCREW M6x16
18 PAF20-03000100 62Y-84301-00 PILOT LIGHT ASSEMBLY
19 PAGB/T5783-M6x30 90109-06M82 BOLT M6x30
20 PAF25-00000004 - WASHER
21 PAF25-03000006 90480-09M12 GROMMET/DAMPER
22 PAF25-03000007  90387-06M69 DAMPER BUSHING
23 PAF20-03000003 6AH-26326-00 JACKET
24 PAF2.6-05000004 6G1-42725-00 CIRCULAR RUBBER PLUG
25 PAF15-05000006 65W-42726-00 WAVE SHEATH/GROMMET
26 PAF20-03000008  6AH-42727-00 GEAR SHIFT LINK ROD JACKET
27 PAF20-03000001  - BOTTOM COWLING
28 PAF15-05000009 6BL-44391-00 PLASTIC WATER NIPPLE
29 PAF20-03020000 - TOP COWLING LOCKING HOOK ASSY
30 PAF20-03020002 - LOCKING HOOK BODY
31 PAF20-03020004 - LOCKING HOOK STEEL WIRE
32 PAF20-03020005 - LOCKING HOOK BUSH
33 PAF20-03020001 - LOCKING HOOK SEAT
34 PAGB/T5783-M6x12 97080-06012 BOLT M6x16
35 PAGB/T91-Ø1.6x12 91490-16010 COTTER PIN Ø1.6x12
36 PAF20-03020003 - LOCKING HOOK SHAFT
37 PAGB/T889.1-M6 - LOCKING NUT M6
38 PAGB/T5783-M6x20 65W-12228-00 BOLT M6x20
39 PAF20-03000002 6AH-42716-00 RUBBER SEAL
40 PAF20-00000011 6AH-42741-00 UPPER CASING COVER/APRON
41 PAGB/T6170-M6 95380-06600 NUT HEXAGON M6
42 PAGB/T93-6 92995-06100 SPRING WASHER 6
43 PAGB/T818-M6x30 97885-06030 SCREW M6x30
44 PAF20-03000007W - SQUARE RUBBER PLUG
45 PAF20-03000005W - SQUARE RUBBER SEAL
46 PAF20-03000006W - RUBBER PLUG
47 PAF25-03000024W 65W-42726-10 JAM “B”
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »