Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Bracket 2 onderdelen

Nummer: Bestelnummer: Origineel onderdeelnummer: Omschrijving: Aantal stuks:
1 PAF20-01010000 - STEERING BRACKET ASSY (L) 1
1 PAF20-01010000S - STEERING BRACKET ASSY (S) 1
2 PAGB/T900-M10x1.25x8 90116-10033 BOLT M10x1 .25x82 2
3 PAGB/T5783-M8x30 97575-08530 BOLT M8x30 2
4 PAGB/T97.1-8 92990-06600 WASHER 8 7
5 PAF20-02020200 6AH-44514-00 DAMPER ASSY 1
6 PAF20-00000005 6AH-44526-00 PLATE 1
7 PAGB/T6170-M10x1.25 95380-10600 NUT M10x1.25 2
8 PAF20-01030000 6AH-42508-02 STEERING FRICTION ASSY 1
9 PAF20-01030001 68T-42525-01 FIXED PLATE ''A'' 1
10 PAGB/T97.1-5 92990-05600 WASHER 5 3
11 PAGB/T5783-M5x16 97095-05016 BOLT M5x16 3
12 PAF20-01030002 67C-42562-A0 STEERING LOCK SHAFT 1
13 PAF20-01030008 90387-05053 BUSH/COLLAR 1
14 PAF20-01030011 90202-10M56 WASHER ''A'' 1
15 PAF20-01030004 68T-42561-00 STEERING LOCK KNOB 1
16 PAF20-01030005 689-43633-00 HANDLE JACKET 1
17 PAF20-01030006 90202-10M56 NYLON WASHER/WASHER "A" 1
18 PAF20-01030007 65W-42528-00 FRICTION PLATE 2
19 PAF20-01030010 90387-05M11 BUSH/COLLAR 1
20 PAF20-01030009 6AH-42527-00 FRICTION PLATE 1
21 PAF20-01030003 90209-10M26 WASHER ''B'' 1
22 PAGB/T889.1-M10x1.25 90185-10M14 LOCKING NUT M10x1.25 1
23 PAGB/T5783-M5x20 97095-05020 BOLT M5x20 1
24 PAF15-01000003 90209-40008 WASHER HIGHT 1
25 PAF15-01000001 65F-42537-00 BUSH, HIGHT 1
26 PAF15-01000002 63V-42528-00 LOCKING BLOCK 1
27 PAF15-01010303 689-43373-01 SEAL, LOCKING BOLT 1
28 PAGB/T5787-M6x20 - BOLT, FLANGE 1
29 PAF15-01000004 90386-30048 LOWER BUSHING 1
30 PAGB/T3452.1-30X3.55 93210-29M94 O-RING Ø30x3.55 1
31 PAF15-01000006 90386-30M60 LOWER WASHER 1
32 PAF20-00000002 63V-44557-00 DAMPER BLOCK ''A'' 2
33 PAF20-00000003 682-44555-00 DAMPER BLOCK ''B'' 2
34 PAF20-00000001 63V-44551-01-8D LOW RUBBER HOUSING 2
35 PAGB/T6177-M8 90179-08M34 FLANGE NUT M8 4
36 PAF20-00000004 6AH-44574-00 RUBBER STOPPER LOW 1
37 PAGB/T5782-M8x105 - BOLT M8x105 2
38 PAGB/T5782-M8x85 - BOLT M8x85 2
39 PAF20-02000002   WIRE, LEAD 1
40 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 1
41 PAGB/T5783-M6x10   BOLT M6x10 1
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »