Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F9.9, F13.5 & F15 Electric Start Control Box Assy onderdelen

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving:
1 PAF15-13000000W 703-48240-13-00 CONTROL BOX ASSY
2 PAHT2.5*60 703-82591-00-00 CLAMP
3 PAF15-13000200W 703-82510-12, 703-82510-13 STARTING SWITCH ASSY
4 PAF15-13000100W 688-82586-21-00 CONTROL CABLE ASSY (5M=16.4')
5 PAF15-11000002W 703-48293-10-00 PLATE, CONTROL BOX
6 PAGB/T819.2-1997 703-48281-00-00 SCREW PAN HEAD M5X12
7 PAF15-13020007W 703-48152-00-00 THROTTLE HANDLE, INCHING
8 PAF15-13000005W 703-48236-00-00 BUSH, CAN
9 PAF15-13020006W 703-48243-00-00 BUSH, HANDLE
10 PAF15-11000001W 703-48358-00-00 BLOCK, RUBBER
11 PAF15-13000014W 703-48284-00-00 JACKET, CABLE
12 PAF4-01090401 682-82556-00-00 STOPER, HANG ROPE ASSY
13 PAF15-13020400W 688-82575-01-00 ENGINE STOP SWITCH ASSY
14 PAF15-13000203W 90464-09M13, 90464-15M08 INSULATED PLUG 'B'
15 PAF15-13000202W   INSULATED PLUG 'A'
16 PAF15-13020001W 703-48212-00-00 COVER, CONTROL BOX
17 PAF15-13000013W 703-48213-00-00 SMALL COVER, CONTROL BOX
18 PAF15-13020005W 703-48198-00-00 WASHER 'B', WAVE
19 PAF15-13020100W 703-48153-00-00 LOCKED DISK ASSY
20 PAF15-13020002W 703-48244-00-00 TORSION SPRING
21 PAF15-13020003W 703-48234-00-00 EACH LOCKED PULLEY
22 PAF15-13020004W 703-48246-00-00 PLATE, PULLEY SPRING
23 PAGB/T818-2000 98580-04006-00 PAN HEAD SCREW M4X6
24 PAF15-13020000W   COVER ASSY, CONTROL BOX
25 PAGB/T5783-2000 97380-08030-00 BOLT M8X30
26 PAGB/T97.1-85 92990-08600-00 WASHER 8
27 PAF15-13000500W 703-48261-11-00 MACHINE, CONTROL ACCELEROGRAPH
28 PAF15-13000007W 703-48252-00-00 WASHER
29 PAGB/T896-6 93430-06024-00 PIN, COTTER 6
30 PAF25-07000007W 703-48345-01-00 CONTROL CABLE TIE IN 'B'
31 PAF15-13000002W 703-48232-00-00 CAM MECHANISM
32 PAGB/T818-2000 98580-03015-00 PAN HEAD SCREW M3X14
33 PAF15-13000800W 703-82540-00-00 INCHING SWITCH
34 PAF15-13000003W 703-48189-00-00 PLATE
35 PAF15-13000004W 701-48248-00-00 PULLEY
36 PAF15-13000001W 703-48238-00-00 SHIFT SPRING PLATE 'B'
37 PAF15-12000016W   MARK 16
38 PAGB/T6170-2000 95380-08600, 99780-08600-00 NUT M6
39 PAF15-13000008W   WEARABLE PLATE, CAM MECHANISM
40 PAF15-13000700W 703-48271-00-00 SHIFT SWING LINK
41 PAF15-13000601W 703-48264-00-00 ADJUSTER FASTNESS ASSY
42 PAGB/T5783-2000   BOLT M5X25
43 PAGB/T6170-2000 95380-08600, 99780-08600-00 NUT M5
44 PAF15-13000300W   BUZZER ASSY
45 PAF15-13000602W 703-48265-00-00 ADJUSTER PIN
46 PAGB/T5287-1985 92990-06600-00, 92995-06600 BIG WASHER 6
47 PAF15-13000006W 703-48268-00-00 WEARABLE PLATE
48 PAF15-13000011W 703-48235-00-00 BUSH, SHIFT SWING LINK
49 PAF15-13000012W 703-48211-01-00 BRACKET, CONTROL BOX
50 PAF15-12000013W   MARK 13
51 PAF15-13000015W 703-48219-00-00 COVER, WATERPROOF
52 PAF15-13010010W 703-48245-00-00 BLOCK, CONTROL HANDLE
53 PAGB/T956.1-1987   WASHER, LOCKED 5
54 PAGB/T819.2-1997 703-48282-00-00 SCREW, PAN HEAD M5X18
55 PAF15-13010003W 703-48224-00-00 JAM, BUTTON
56 PAF15-13010001W 703-48221-00-00 CONTROL HANDLE
57 PAF15-13010002W 703-48222-00-00 CONTROL HANDLEBAR
58 PAGB/T84.5-2000 98580-05010-00 SCREW, PAN HEAD ST 4.8X12
59 PAGB/T818-2000 98580-04010-00 SCREW, PAN HEAD M4X10
60 PAF15-13010009W 703-48225-00-00 COVER, CONTROL HANDLE
61 PAF15-13010005W 703-48227-00-00 SPRING, COMPRESSION
62 PAF15-13010004W 703-48223-00-00 PART, ORIENTATION CONTROL
63 PAF15-13010008W 703-48226-00-00 PLATE, ORIENTATION PART
64 PAGB/T820-2000 703-48291-10-00 SCREW, PAN HEAD M56X90
Pagina 1 van 3
Pagina 1 van 3
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »