Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F9.9, F13.5 & F15 Bracket 2 onderdelen

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving:
1 PAGNB/T6170-2000   NUT M8
2 PAF15-00000004 66M-44526-00 PLATE
3 PAGB/T900-1988   BOLT, DOUBLE HEAD
4 PAF15-02010000 66M-44514-00-4D DOUBLE HOLE SHOCK ABSORBER ASSY
5 PAGB/T5783-2000   BOLT M8X25
6 PAGB/T97.1-85   WASHER 6
7 PAF15-02010003 63V-44368-00 SEAL, WATER TUBE
8 PAF15-00000016 90201-08M06 LARGE WASHER
9 PAF15-01020001 66M-42511-11-4D BRACKET, HELM
9 PAF15-01020001S 66M-42511-01-4D BRACKET, HELM
10 PAF15-01000003 90209-40008 WASHER, ABOVE
11 PAF15-01000001 65F-42537-00 BUSH, ABOVE
12 PAF15-01000002 63V-42528-00 PLATE, LOCK
13 PAF15-01010303 689-43373-01 SEAL, LOCK BOLT
14 PAGB/T5783-2000   BOLT M6X20
15 PAJB/T 7940.1-95   OILER M6
16 PAF15-01000004 90386-30048 BUSH, BELOW
17 PAGB/T3452.1-1992 65W-15663-00 O-RING
18 PAF15-01000006 90386-30M60 WASHER, BELOW
19 PAF15-00000002 682-44555-30 MOUNT DAMPER, LEFT AND RIGHT
20 PAGB/T6177-2000   NUT M8
21 PAF15-00000001 66M-44551-00-4D SHELL, MOUNT DAMPER
22 PAF15-00000003 66M-44557-00 MOUNT DAMPER, FRONT
23 PAF15-02000003 66M-82127-00 TIGHTWIRE, EARTHING
24 PAGB/T97.1-85   WASHER 8
25 PAGB/T5782-2000   BOLT M8X105
26 PAGB/T5782-2000   BOLT M8X85
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »