Yamaha/Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Crankcase onderdelen

allesmarinenl.jpg

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving:
1 PAGB/T5783-M6x25 90119-06M35-00 BOLT M6x25
2 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00, 92995-06600 WASHER 6
3 PAGB/T5783-M6x14 97095-06014-00 BOLT M6x14
4 PAF20-05000015   PRESSING PLATE
5 PAT40-05000100   THERMO SWITCH ASSY
6 PAF20-05000700   THERMOSTAT COVER ASSY
7 PAF20-05000701   COVER, THERMOSTAT
8 PAF20-05040005 6AH-11372-00-00 GAS, NIPPLE
9 PAF20-05000702 6AH-12414-00-00 GASKET, THERMOSTAT 
10 PAF4-04070003 68D-E1325-00, 68D-E1325-00-00, 6G8-11325-00-00 ANODE
11 PAGB/T818-M5x25 97880-05025-00 SCREW M5x25
12 PAF20-00000100   PLUG, OIL LEVEL
13 PAT15-04000010 69M-12411-00-00, 69M-12411-01, 69M-12411-01-00,  THERMOSTAT
14 PAHT2.5x50   CLAMP
15 PAF20-05000016 6AH-12481-00-00 PIPE
16 PAF20-05010002   NIPPLE
17 PAF20-05010000   CRANKCASE ASSY
18 PAF15-00000006 93606-11M24, 93606-12019 PIN Ø6x12
19 PAT20-06000028   BOLT M8x65
20 PAGB/T97.1-8 66M-11327-00-94, 66M-11328-00, 66M-11356-00, 92955-08600 WASHER 8
21 PAF20-05010007 97013-06040-00 BOLT M6x40
22 PAF20-00000010 6AH-11351-00-00 GASKET, CRANKCASE
23 PAF15-07010026 6E5-11325-00 ANODE
24 PAGB/T820-M4x12 98780-04016-00 SCREW M4x12
25 PAF15-07010003 90401-20M00 BOLT, UNION
26 PAF15-07010023 5GH-13440-00, 5GH-13440-70 OIL CLEANER
27 PAF15-07010100 62Y-82504-10-00 OIL PRESSURE SWITCH ASSY
28 PAF20-05000602 6AH-41114-00-00 GASKET COVER
29 PAF20-05000600   EXHAUST OUTER COVER 
30 PAF20-05000601   OUTER COVER, EXHAUST
31 PAF4-04010102 650-24378-00, 6EE-F437700-00 NIPPLE
32 PAF15-04000005 676-11372-00, 676-11372-00-00 NIPPLE, HOSE
33 PAGB/T3452.1-13X2 93210-13M63-00 O-RING Ø13xØ2
34 PAF20-05030009 6G8-11197-01-00 BOLT, ANODE

 

 

Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »