Parsun Buitenboordmotor F5A (F6A) B Steering onderdelen

Parsun Buitenboordmotor F6A (F5A) B Steering onderdelen vindt u bij Allesmarine.nl. Wij hebben de grootste voorraad en alles is de volgende dag bij u in huis.

Nummer: Bestelnummer: Origineel onderdeelnummer: Omschrijving: Aantal stuks:
1 PAF4-01090300   STEERING HANDLE ASSY 1
2 PAF4-01090302   RUBBER, STEERING HANDLE 1
3 PAF4-01090301 68D-G2119-00 GRIP, STEERING HANDLE 1
4 PAF4-01090303 68D-G2137-00 INDICATOR THROTTLE 1
5 PAGB/T827-2x5   RINET Ø2x5 1
6 PAGB/T820-M5x25   SCREW M5x25 1
7 PAGB/T91-1.6x12 91490-16010 COTTER PIN 1.6x12 1
8 PAF4-01090003 6G1-42126-00 FRICTION, STEERING HANDLE 1
9 PAF6-01020100   LEVER, THROTTLE 1
10 PAF15-01020002   FIXED PLATE 1
11 PAGB/T818-M5x12 97885-05012 SCREW M5x12 2
12 PAGB/T848-10   SMALL WASHER 10 2
13 PAF4-01090007 90501-23215 SPRING 1
14 PAF4-01090006 90386-08032 BUSHING 1
15 PAF6-01020001   STEERING HANDLE 1
16 PAGB/T899-M6x14   STUD BOLT M6x14 2
17 PAF4-01090200   BOLT, FRICTION ADJUSTING 1
18 PAF6-01000002   COVER 1
19 PAF6-01000001   BUSHING, STEERING HANDLE 2
20 PAF6-01000003   STEERING HANDLE COVER ASSY 1
21 PAGB/T889.1-M6   LOCKING NUT M6 2
22 PAF25-05000016 90464-07M05 CLAMP 1
23 PAF6-01020200   THROTTLE CABLE ASSY 2
24 PAF6-04000022   FIXATION PLATE, ACCELEROGRAPH 1
25 PAF6-04000024   PULLEY, PASSIVITY 1
26 PAF6-04000023   PULLEY, DRIVE 1
27 PAF6-04000025   BUSHING 1
28 PAGB/T96-6   BIG WASHER 6 1
29 PAGB/T5783-M6x35 10-88348935 BOLT M6x35 1
30 PAGB/T97.1-6 92995-06600 WASHER 6 1
31 PAGB/T5783-M6x10   BOLT M6x10 1
32 PAF15-07000016 661-41262-02 JOINT, ACCELEROGRAPH CONTROL 1
33 PAF6-04000027   LINK ROD, ACCELEROGRAPH CONTROL 1
34 PAF6-04000028   RUBBER CAP 1
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »