Parsun Buitenboordmotor F5A (F6A) B Bottom Cowling onderdelen

Parsun Buitenboordmotor F6A (F5A) B Bottom Cowling onderdelen vindt u bij Allesmarine.nl. Wij hebben de grootste voorraad en alles is de volgende dag bij u in huis.

Nummer: Bestelnummer: Origineel onderdeelnummer: Omschrijving: Aantal stuks:
1 PAF4-01090401 682-82556-00 STOPPPER, HANG ROPE ASSY 1
2 PAT40-01020101   ENGINE STOP SWITCH ASSY 1
3 PAF6-05000001   BOTTOM COWLING 1
4 PAF5-05000102   PLUG, RUBBER 1
5 PAGB/T818-M4x12   SCREW M4x12 1
6 PAF4-05000101   KNOP, OIL SWITCH 1
7 PAF6-05000100   OIL SWITCH ASSY 1
8 PAF15-00000006 93606-11M24 PIN Ø6x12 1
9 PAGB/T97.1-6 92995-06600 WASHER 6 5
10 PAGB/T818-M6x12   SCREW M6x12 1
11 PAGB/T5783-M6x20 97095-06020 BOLT M6x20 4
12 PAGB/T6170-M8 95380-08600 NUT M8 2
13 PAF4-05000023   LOCKING HOOK 1
14 PAGB/T818-M5x16   SCREW M5x16 1
15 PAGB/T97.1-5   WASHER 5 1
16 PAF4-05000020   SEAT, LOCKING HOOK 1
17 PAGB/T889.1-M5   LOCKING NUT M5 1
18 PAF5-05000013-2   COVER, RUBBER 1
19 PAF6-05000009   HANDLE 1
20 PAGB/T97.1-8 66M-11327-00-94 WASHER 8 2
21 PAF25-01010303 90105-08M76 BOLT M8x20 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »