Parsun Buitenboordmotor F50 & F60 Lower Casing & Drive 1 Onderdelen

image.png

NR: Bestelnummer: OEM: Omschrijving: Aantal:
1 PAGB/T5783-M8x30 910113-0830 BOLT M8X30 4
2 PAT40-04000012   PLATE, WATER PUMP 4
3 PAF60-04000401   WATER PUMP COVER 1
4 PAT40-04000202 63D-44322-40 INNER SHELL, WATER PUMP 1
5 PAF60-04000300   IMPELLER, WATER PUMP 1
6 PAT40-04000205 93210-59MG7 O-RING 1
7 PAF25-04000007 93604-08062 PIN, DOWEL 2
8 PAF60-04000009   OUTER PLATE 1
9 PAT40-04000010 63D-44316-00 GASKET, WATER PUMP SEAT 1
10 PAF60-04000008   COVER, OIL SEAL 1
11 PAT40-04040001 63D-44341-00 CASING A, OIL SEAL 1
12 PAJASOF40424-50   O RING, OIL SEAL CASING 1
13 PAF25-04010003 93101-22067 OIL SEAL, DRIVE SHAFT 4
14 PAT40-04000008 90201-27M00 BIG WASHER 1
15 PAF60-04010000   DRIVE SHAFT ASSY 1
16 PAF25-04000015 90280-03M07 SEMICIRCULAR KEY 1
17 PAT40-04000027   BEARING 1
18 PAT40-04000003-1 663-45587-0100 SHIM(T: 0.10mm)  
18 PAT40-04000003-2 663-45587-1000 SHIM(T: 0.12mm  
18 PAT40-04000003-3 663-45587-2000 SHIM(T: 0.15mm)  
18 PAT40-04000003-4 663-45587-3000 SHIM(T: 0.18mm)  
18 PAT40-04000003-5 663-45587-4000 SHIM(T: 0. 30mm)  
18 PAT40-04000003-6 663-45587-5000 SHIM(T: 0. 40mm)  
18 PAT40-04000003-7 663-45587-6000 SHIM(T: 0. 50mm)  
19 PAT40-04000002 6H4-45536-00 BUSHING, NYLON 1
20 PAT40-04000026   BEARING 1
21 PAT85-04000011   OIL SEAL,CAM SHAFT 9x19x5 1
22 PAF60-04000101   COVER, SHIFTING CAM 1
23 PAJASOF40431-035   O-RING 1
24 PAJASOF40419-007   O-RING BOLT 1
25 PAGB/T896-8   CIRCLIP 8 1
26 PA60-04000004   SHIFTING CAM 1
27 PAF4-03000023 6E0-45316-09 PLUG, GEAR BOX 1
28 PAF4-03000024 93210-06ME6 GASKET, GEAR BOX PLUG 2
29 PAGB/T889.1-M5   NUT, LOCKING M5 1
30 PAT40-04000023 63D-45215-00 WATER INLET B 1
31 PAF25-04000031 688-45341-10 PLUG, DRAIN 1
32 PAF60-04000001   LOWER CASING 1
33 PAT40-04000006 90170-12138 NUT, PINLON 1
34 PAF60-04000002   PINION 1
35 PAT40-04000022 63D-45214-00 WATER INLET A 1
36 PAGB/T820-M5x30   SCREW, PAN HEAD M5X30 1
37 PAF60-04000003   SHIFTING CAM 1
38 PAT40-04000004-1 663-45567-0100 SHIM (T:0.10 mm)  
38 PAT40-04000004-2 663-45567-1000 SHIM (T:0.12 mm)  
38 PAT40-04000004-3 663-45567-2000 SHIM (T:0.15 mm)  
38 PAT40-04000004-4 663-45567-3000 SHIM (T:0.18 mm)  
38 PAT40-04000004-5 663-45567-4000 SHIM (T:0.30 mm)  
38 PAT40-04000004-6 663-45567-5000 SHIM (T:0.40 mm)  
38 PAT40-04000004-7 663-45567-6000 SHIM (T:0.50 mm)  
39 PAKOYOHl-CAP332/32   ROLLER BEARING 332/32 1
40 PAF60-04000600   FORWARD GEAR ASSY 1
41 PAF60-04020005   PLUNGER, SHIFTING 1
42 PAT36-03000403   SPACER, CLUTCH 1
43 PAF60-04020002   SPRING, CLUTCH 1
44 PAF60-04020003   CLUTCH 1
45 PAT40-04050004 90250-06023 PIN, CLUTCH 1
46 PAT40-04050005 663-45633-00 ANNULAR SPRING, CLUTCH 1
47 PAF60-04020001   PROPELLER SHAFT 1
48 PAF60-04020000   PROPELLER SHAFT ASSY 1
49 PAT40-04050007 90201-22429 WASHER, REVERSE GEAR 1
50 PAF60-04000500   REVERSE GEAR 1
51 PAT40-04060005-L   SHIM (T: 0.10 mm)  
51 PAT40-04060005-2 63D-4557710-00 SHIM (T: 0.12 mm)  
51 PAT40-04060005-3 63D-45577-2000 SHIM (T: 0.15 mm)  
51 PAT40-04060005-4 63D-45577-3000 SHIM (T: 0.18 mm)  
51 PAT40-04060005-5 63D-45577-4000 SHIM (T: 0.30 mm)  
51 PAT40-04060005-6 63D-45577-5000 SHIM (T: 0.40 mm)  
51 PAT40-04060005-7 63D-45577-6000 SHIM (T: 0.50 mm)  
52 PAT40-04000025   BEARING 1
53 PAF60-04030000   COVER ASSY, LOWER  1
54 PAT40-04060002 93210-69MG6 O-RING A, COVER 1
55 PAT40-04060003 93210-7477500 O-RING B, COVER 2
56 PAT40-04060001 63D-45361-02-4D COVER, LOWER CASING 1
57 PAT40-04000028   BEARING 1
58 PAGB/T97.1-8 66M-11327-00-94 WASHER 8 2
59 PAGB/T5783-M8x25 97080-08025 BOLT M8x25 2
60 PAF60-04000000   LOWER CASING ASSY 1

 

Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »