Parsun Buitenboordmotor F40 Starter Assy Onderdelen.

0AllesMarine4.jpg

NR: Bestelnummer: OEM: Omschrijving: Aantal:
1 PAGB/T5783-M5x12 68D-E5362-00 BOLT M5x12 1
2 PAGB/T96-5   BIG WASHER 5 1
3 PAF40-05080200   TIGHTWIRE ASSY, ARRESTER 1
4 PAF25-05160002 90468-10005 SPRING CLAMP 1
5
PAF40-05080000
  STARTER ASSY 1
6 PAF25-05160012 65W-81639-10 RUBBER JACKET 1
7 PAGB/T5783-M6x25 10-82500925 BOLT M6x25 4
8 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 6
9 PAF4-04130102 6G1-15779-00 COVER, HANDLE 1
10 PAF25-05160019 90790-48193-00 START LINE 1
11 PAF25-05160501 689-15755-01 STARTER HANDLE 1
12 PAF25-05160021 697-15789-0000 DAMPER, HANDLE 1
13 PAF40-05080001   SEAL, FROTHY RUBBER 1
14 PAF40-05080100   STARTER CASING ASSY 1
15 PAT40-05110002 6F5-15752-00 CHAIN WHEEL,STARTER 1
16 PAT40-05110003 663-15753-00 BUSHING, CHAIN WHEEL 1
17 PAGB/T96-6   BIG WASHER 6 1
18 PAGB/T93-6   SPRING-WASHER 1
19 PAGB/T5783-M6x30 97080-06030 BOLT M6x30 1
20 PAF25-05160014 65W-15713-00 SEAT,VOLUTE SPRING 1
21 PAF25-05160015   VOLUTE SPRING 1
22 PAF25-05160001 65W-15794-00 BRAKE 1
23 PAF25-05160005 65W-15784-00 SPRING, PAWL 1
24 PAF25-05160003 65W-15767-01 TWIST SPRING, BRAKE 1
25 PAF25-05160004 65W-15735-01 PAWL, BRAKE 1
26 PAF25-05160006 65W-15414-00 FIXED PLATE, BRAKE 1
27 PAGB/T848-5   SMALL WASHER 5 3
28 PAGB/T5783-M5x30   BOLT M5x30 3
29 PAF25-05160300   WHEEL ASSY, START-UP 1
30 PAF25-05160304 65W-15734-00 WRIST SPRING, PAWL 2
31 PAF25-05160305 65W-15741-10 PAWL, START-UP 2
32 PAGB/T896-6   COTTER CIRCLIP 6 2
33 PAF25-05160016 65W-15715-00 SPRING, PLATE 1
34 PAF25-05160017 65W-15716-00 PLATE, START-UP 1
35 PAF25-05160018   BOLT, PLATE 1
36 PAGB/T5783-M6x12   BOLT M6x12 1
37 PAF40-05000035   FIXED PLATE,TIGHTWIRE 1
38 PAF15-00000012 90468-18008 SPRING CLAMP Ø1.8 1
39 PAGB/T5783-M6x16   BOLT M6x16 1
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »