Parsun Buitenboordmotor F40 Electrical 2 Onderdelen

0AllesMarine4.jpg

NR: Bestelnummer:  OEM: Omschrijving: Aantal:
1 PAF40-05000500EI   RECTIFIER ASSY (EFI)  
1 PAF40-05000500   RECTIFIER ASSY  
2 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 9
3 PAGB/T5783-M6x30 97080-06030 BOLT M6x30 2
4 PAF15-07150001W 83296920 FUSE WIRE (20A) 1
5 PAF25-05090100W   FUSE ASSY 1
6 PAGB/T5783-M6x16   BOLT M6x16 2
7 PAF25-07150302W   BRACKET, RELAY 1
8 PAF15-07150301W   JACKET, RELAY 1
9 PAF15-07150300W 6E5-81950-01-00 RELAY, MOTOR 1
10 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 (COPPER) 6
11 PAGB/T6170-M6   NUT M6 (COPPER) 5
12 PAF25-05170201W   JACKET A 2
13 PAT85-05000022   CONNECTION LINE, MOTOR 1
14 PAGB/T5783-M6x12   BOLT M6x12 2
15 PAF40-05030005   RELAY LINE 1
16 PAF40-05000046   RELAY BRACKET 1
17 PAF25-05000037   BRACKET BUSH 2
18 PAT85-05030200   RELAY 1
19 PA85-05030002 6H0-81949-10 RELAY LINE (RED) 1
20 PAF25-05170202W 682-82119-01 JACKET, CONNECT LINE 5
21 PAGB/T5783-M6x35 10-88348935 BOLT M6x35 2
22 PAF20-05000903W   BUSH 2
23 PAF20-05000902W   DAMPER, BUSH 2
24 PAGB/T96-6   WASHER 6 2
25 PAGB/T5783-M6x20 97080-06020-00 BOLT M6x20 2
26 PAGB/T97.1-8 66M-11327-00-94 WASHER 8 5
27 PAF25-05170001W   FIXATION BOLT, MOTOR 1
28 PAF25-05170101W   JACKET 1
29 PAGB/T6171l-M8   NUT M8 1
30 PAT85-05000023 6H0-82105-02 CONNECTION LINE, POWER 1
31 PAGB/T5783-M8x50   BOLT M8x50 1
32 PAF40-05000800   STARTING MOTOR 1
33 PAF25-05170002W   COLUMNAR BOLT M8 1
34 PAF40-05030500EI   C.D.I CABLE ASSY (EFI)  
34 PAF40-05030500   C.D.I CABLE ASSY F40FW 1
35 PAF40-05001200EI   CONNECTION LINE, TILT 1
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »