Parsun Buitenboordmotor F40 Control System 1 Onderdelen.

0AllesMarine4.jpg

NR: Bestelnummer:  OEM: Omschrijving: Aantal:
1 PAF40-05000028   CONNECTING ROD 1
2 PAF15-07000016 661-41262-02 JOINT, CONNECTING ROD 1
3 PAGB/T5782-M6x55   BOLT M6x55 1
4 PAGB/T96-6 90201-06M31-00 BIG WASHER 6 1
5 PAF15-07000014 65W-41283-00 DRIVEN WHEEL 1
6 PAF40-05000016   BUSHING, ACCELEROGRAPH 1
7 PAF40-05000033   CHAIN WHEEL 1
8 PAGB/T5783-M6x10 97095-06014-00 BOLT M6x10 1
9 PAF40-05000015   PLATE, STEEL CABLE 1
10 PAGB/T5783-M6x25 10-82500925 BOLT M6x25 4
11 PAGB/T97.1-6 66M-11327-00-94 WASHER 6 7
12 PAF15-05040002 6F5-41662-00 BEARER, SHIFT ROD 2
13 PAF40-03000010   ROCKER, DETENT 1
14 PAGB/T879.4-Ø3x20   PIN Ø 3x20 1
15 PAF15-05040100 65W-44121-00 LEVER ASSY, SHIFT ROD 1
16 PAGB/T5783-M6x20 97080-06020-00 BOLT M6x20 1
17 PAF15-05000031 66R-44114-00 SPRING PIECE, SHIFT ROD 1
18 PAF15-05000032 65W-44116-00 SPRING PIECE, SHIFT ROD 1
19 PAF15-00000012 90468-18008 CLIP Ø1.8 1
20 PAF40-03000007L   CONNECTING ROD 1
21 PAGB/T818-M3x14   SCREW M3x14  2
22 PAF15-13000800W 703-82540-00-00 JIGGLE SWITCH 1
23 PAF15-05000300BW   PLATE, JIGGLE SWITCH 1
24 PAGB/T6170-M3   NUT M3 2
25 PAGB/T5783-M6x16   BOLT M6x16 2
26 PAF25-03030005W   ROCKER C, ARRESTER 1
27 PAGB/T879.2-3x20 90254-03M05-00 COLUMNIFORM PIN Ø 3 x 20 1

 

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »