Parsun Buitenboordmotor F40 Carburateur Onderdelen

0AllesMarine4.jpg

NR: Bestelnummer:  OEM: Omschrijving: Aantal:
1 PAF40-05060000   CARBURETOR ASSY 1
2 PAF40-05061000   CARBURETOR 1
3 PAGB/T818-M4x8   SCREW M4x8 1
4 PAGB/T93-4   SPRING-WASHER 4 1
5 PAF40-05061402   ENRCHING VALVE PLATE 1
6 PAF40-05061400   ENRCHING VALVE ASSY 1
7 PAF40-05061401   ENRCHING VALVE O-RING 1
8 PAGB/T818-M4x10   SCREW M4x10 9
9 PAGB/T93-4   SPRING-WASHER 4 9
10 PAF40-05061001   PLATE 3
11 PAF40-05061002   PLATE HERMETIC MAT 3
12 PAF40-05061019   SPRING, AIR ADJUSTING 3
13 PAF40-05061020   SCREW, AIR ADJUSTING O-RING 3
14 PAF40-05061021   SCREW, AIR ADJUSTING 3
15 PAF40-05061006   SPRING, SWING LINK 3
16 PAF40-05061005   ENRCHING VALVE TUBE 3
17 PAF40-05061004   ENRCHING VALVE FINGER 3
18 PAF40-05061003   ENRCHING VALVE SPRING 3
19 PAF40-05061007   APRON, ACCELERATOR 3
20 PAGB/T93-3   SPRING-WASHER 3 6
21 PAGB/T818-M3x6   SCREW M3x6 6
23 PAF40-05061203   BOLT SPRING, THROTTEL 3
24 PAGB/T818-M4x10   SCREW M4x10 1
25 PAF40-05061200   CONNECTING ROD, ACCELERATOR 3
26 PAF40-05060004   WASHER NYLON 3
27 PAGB/T97.1-4   WASHER 4 3
28 PAGB/T91-1.2x10   PIN, COTTER 1.2x10 1
29 PAF40-05061100   CARBURETOR BODY 3
30 PAF40-05061008   WASHER OSCILLATING BAR 3
31 PAGB/T896-6   CIRCLIP 6 3
32 PAF40-05061015   MIAN NOZZLE 3
33 PAF40-05061016   MAIN JET 3
34 PAF40-05061017   JET, AIR ADJUSTING 3
35 PAF40-05061018   RUBBER CAP 3
36 PAF40-05061011   NEDDLE VALVE 3
37 PAF40-05061012   SPRING, NEDDLE VALVE 3
38 PAF40-05061013   FLOAT 3
39 PAF40-05061014   PIN, FLOAT 3
40 PAGB/T818-M4x8   SCREW M4x8 3
41 PAF40-05061014   SEAL, OIL CUP 3
42 PAGB/T818-M2X3   SCREW M2x3 3
43 PAF40-05061009   ENRCHING VALVE EJECTOR ROB 3
44 PAF40-05061010   ENRCHING VALVE MOREEN 3
45 PAF40-05061303   ENRCHING VALVE PLENGER 3
46 PAF40-05061304   ENRCHING VALVE SPRING 3
47 PAF40-05061306   GASKET, DRAIN SCREW 3
48 PAF40-05061305   DRAIN SCREW 3
49 PAF40-05061300   OIL CUP 3
50 PAGB/T93-4   SPRING-WASHER 12
51 PAGB/T818-M4x14   SCREW M4x14 12
52 PAGB/T3452.1-34.4X1.8   O-RING 34.4x1.8 9
53 PAF40-05060001   CARBURETOR ABUTMENT 1
54 PAF40-05060014   PIPING OIL B 1
55 PAF40-0506200   CARBURETOR B 1
56 PAF40-05060013   PIPING OIL A 1
57 PAF40-05063200   ACCELERATOR BAR ASSY C 1
58 PAF40-05063000   CARBURETOR C 1
59 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 6
60 PAGB/T5782-M6X90   BOLT M6x90 6
61 PAF40-05060002   CARBURETOR INSPIRATION SOCKET 1
62 PAF40-05060007   INSPIRATION OIL 1
63 PAF40-05060011   INSPIRATION JOINT A 2
64 PAF40-05060012   INSPIRATION JOINT B 1
65 PAF40-05060008   INSPIRATION OIL A 3
66 PAF40-05060009   INSPIRATION OIL B 1
67 PAF40-05060006   FUEL LINE B 2
68 PAF40-05060005   FUEL LINE A 1
69 PAF40-05060010   OIL PLASTIC NIP 1

 

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »