Parsun Buitenboordmotor F40 Bottom Cowling onderdelen.

0AllesMarine4.jpg

NR: Bestelnummer: OEM: Omschrijving: Aantal:
1 PAF40-03000001EI   BOTTOM COWLING (EFI)  
1 PAF40-03000001   BOTTOM COWLING  
2 PAF15-01000015 66M-26326-00 JACKET, CABLE 1
3 PAF15-05000006 65W-42726-00 SHEATH, WAVE 1
4 PAF25-03000003 682-42724-00 RUBBRR PLUG, CIRCULAR 1
5
PAF40-03000009
  RUBBER PLUG, ABNORMAL 1
6 PAF4-05000200 6G1-24304-00 FUEL CONNECTOR ASSY 1
7 PAGB/T6170-M6   NUT M6 3
8 PAF15-05000017 65W-42724-00 SEAL, RUBBER 1
9 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 10
10 PAGB/T5783-M6x25 10-82500925 BOLT M6x25 1
11 PAF40-03000006   COVER BOARD 1
12 PAGB/T5783-M6x30 97080-06030 BOLT M6x30 4
13 PAF15-05000008 90465-25M57 CLAMP A 1
14 PAGB/T5783-M6x20 97080-06020-00 BOLT M6x20 5
15 PAF25-03000023W 69W-12535-00-00  BRACKET, JAM 1
16 PAGB/T84.5-ST5.5x19   SCREW ST5.5x19 2
17 PAF25-03000100W   JAM ASSY 1
18 PAF25-03000101W   JAM 1
19 PAF25-03000102W   RUBBBR RING, JAM 1
20 PAF25-03000103W   JOINT, JAM 1
21 PAF25-03000104W   NUT, JAM 1
22 PAGB/T823-M6x10   SCREW M6x10 1
23 PAF20-03000101   SEAL, PILOT LAMP 1
24 PAF40-03000300EI   PILOT LAMP ASSY (EFI) 1
24 PAF20-03000100 62Y-84301-00-00 PILOT LAMP ASSY 1
25 PAF15-05000003 6H442726-00 RUBBER PLUG, QUADRATE 1
26 PAF40-03000012 682-42727-00 BRACKET, PILOT LAMP 1
27 PAF15-05000033   JACKET, LEVER 1
28 PAGB/T93-6   SPRING-WASHER 6 4
29 PAF25-00000004   BIG WASHER 6 4
30 PAF25-03000006 90480-09M12 DAMPER 4
31 PAF25-03000007 90387-06M69 BUSHING, DAMPER 4
32 PAF25-03000019   BRACKET ASSY, TENSIONAL SPRING 1
33 PAF15-05000026 90506-18010 SPRING, TENSION 1
34 PAGB/T5783-M6x12   BOLT M6x12 1
35 PAF25-03020000 65W-42816-03 LOCKING ASSY, TOP COWLING 1
36 PAF15-05000036 90386-12M37 BUSHING B 1
37 PAF15-05000022 90386-12MA2 BUSHING A 1
38 PAF15-05000023   WASHER, WAVE 1
39 PAF40-03000100   LOCKING ASSY, TOP COWLING 1
40 PAF15-05000009   WATER NIPPLE, PLASTIC 1
41 PAF40-03000011 6BL-44391-00 JAM, BOTTOM COWLING 1
42 PAF25-03000002 62Y-42716-00 SEAL, BOTTOM COWLING 1
43 PAF40-00000100   SHIELD, UPPER CASING 1
44 PAGB/T818-M6X25   SCREW M6X25 2
45 PAF40-0300600W   SWUITCH ASSY, TILT 1
46 PAF40-03000008   JACKET, TILT SWITCH 1
47 PAF40-03000400EI   START SWITCH 1
48 PAF40-03000009W   RUBBER PLUG, ABNORMAL 1
49 PAF25-03000029W   SEAL, RUBBER 1
50 PAF40-03000014W   WAVE JACKET, WATER PIPE 1
51 PAT36-04000023   CLAMP 1
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »