Parsun Buitenboordmotor F5 & F4 Carburateur onderdelen

Nummer: Bestelnummer: Yamaha OEM: Omschrijving:
1 PAF4-04140000 67D-14301-03 CARBURETOR ASSY
2 PAF4-04140001   CARBURETOR
3 PAGB/T818-M4X10   BOLT
4 PAGB/T94.1-4   WASHER, SPRING
5 PAF4-04140002   PLATE
6 PAF4-04140003 67D-14536-00-00 GASKET
7 PAF4-04140004 6E5-14321-00-00 BOLT
8 PAF4-04140005 6J8-14334-00-00 SPRING, THROTTLE
9 PAF4-04140006   APRON, CHOKE
10 PAF4-04140007   APRON ACCELERATOR
11 PAGB/T818-M3X6   BOLT
12 PAGB/T94.1-4   CIRCLIP
13 PAF4-04140008   SEAL
14 PAF4-04140009 67D-14323-00-00 SCREW, AIR ADJUSTING
15 PAF4-04140010 67D-1492F-18-00 JET, AIR SLOW
16 PAF4-04140011 67D-1492E-34-00 JET, MAIN
17 PAF4-04140012 67D-14546-00-00 VALVE, NEEDLE
18 PAF4-04140013 67D-1492A-00-00 NOZZLE, MAIN
19 PAF4-04140014 67D-14966-00-00 RUBBER CAP
20 PAF4-04140015   WRING, SPRING
21 PAF4-04140016   BUSH, LINK
22 PAF4-04140017   LINK, CHOKE
23 PAF4-04140018 67D-14386-00-00 PIN, FLOAT
24 PAF4-04140019 67D-14984-00-00 SEAL
25 PAF4-04140020   PLATE, CHOKE
26 PAF4-04140021   WASHER
27 PAF4-04140022   NYLON WASHER
28 PAF4-04140100   BOLT
29 PAF4-04140200 68T-14385-00-00 FLOAT
30 PAF4-04140301 66T-14991-00-00 PLUG, DRAIN
31 PAF4-04140302 97980-04112-00 GASKET
32 PAF4-04140300 67D-14981-00-00 BODY, FLOAT CHAMBER
33 PAGB/T818-M4X12 97980-04112-00 BOLT
34 PAGB/T818-M4X8   BOLT
35 PAGB/T94.1-3   WASHER, SPRING
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »