Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Lower Casing & Drive 1 onderdelen

Nummer: Bestelnummer: Origineel onderdeelnummer: Omschrijving: Aantal stuks:
1 PAF15-06000001   LOWER CASING 1
2 PAF4-03000023 6E0-45316-09 PLUG, OIL HOSE 2
3 PAF4-03000024 90340-08002 GASKET 2
4 PAF15-06000010-1 664-45567-01 SHIM (t: 0.10 mm) 1
  PAF15-06000010-2 664-45567-10 SHIM (t: 0.12 mm) 1
  PAF15-06000010-3 664-45567-20 SHIM (t: 0.15 mm) 1
  PAF15-06000010-4 664-45567-30 SHIM (t: 0.18 mm) 1
  PAF15-06000010-5 664-45567-40 SHIM (t: 0.30 mm) 1
  PAF15-06000010-6 664-45567-50 SHIM (t: 0.40 mm) 1
  PAF15-06000010-7 664-45567-60 SHIM (t: 0.50 mm) 1
5 PAHR30205J   BEARING 1
6 PAF15-06010000 6E7-45560-01 GEAR, FORWARD 1
7 PAF15-06000012 90179-08M06 NUT, PINION 1
8 PAF15-06000011 63V-45551-00 PINION 1
9 PAF15-06000008 6E8-45587-10 SHIM, PINION (t: 1.13 mm) 1
  PAF15-06000009 6E8-45587-30 SHIM, PINION (t: 1.20 mm) 1
10 PATE15-04000018   WASHER, PINION 1
11 PAF15-06000020-1 93341-41414 WASHER, BEARING 1
12 PAF15-06070004 90250-05010 PIN, CLUTCH 1
13 PAF15-06070003 682-45631-00 CLUTCH, DOG 1
14 PAF15-06070005 648-45633-00 RING, CLUTCH 1
15 PAF15-06070006 650-45635-00 PLUNGER, SHIFT 1
16 PAF15-06070002 90501-14M06 SPRING, CLUTCH 1
17 PAF15-06070001 683-45611-00 SHAFT, PROPELLER 1
18 PAF15-06070000   PROPELLER SHAFT ASSY 1
19 PAF15-06070007 90201-17682 WASHER, REVERSE GEAR 1
20 PAF15-06080005 6E7-45571-00 GEAR, REVERSE 1
21 PAF15-06080006-1 626-45577-00 SHIM (t: 0.10 mm) 1
  PAF15-06080006-2 626-45577-10 SHIM (t: 0.20 mm) 1
  PAF15-06080006-3 626-45577-20 SHIM (t: 0.30 mm) 1
  PAF15-06080006-4 626-45577-30 SHIM (t: 0.40 mm) 1
  PAF15-06080006-5 626-45577-40 SHIM (t: 0.50 mm) 1
22 PAGB/T276-6005/P63   BEARING 6005 1
23 PAF15-06080002 93210-57M09 O-RING A, COVER 1
24 PAF15-06080003 93210-56M80 O-RING B, COVER 1
25 PAF15-06080001 683-45361-02-4D COVER, LOWER CASING 1
26 PAGB/T290HK1712   BEARING HK1712 1
27 PAF15-06080004 93101-17054 OIL SEAL 2
28 PAF15-06080000   COVER ASSY, LOWER CASING 1
29 PAGB/T97.1-6 92990-06600-00 WASHER 6 2
30 PAGB/T5783-M6x20 97080-06020-00 BOLT M6x20 2
31 PAF20-04020000L   CAM ASSY, SHIFT ROD (L) 1
  PAF20-04020000S   CAM ASSY, SHIFT ROD (S) 1
32 PAGB/T879.1-2.5x14   PIN 2.5x14 1
33 PAF20-04000001   GASKET BASE 1
34 PANSKF1420   BEARING 1
35 PAF15-06000006 63V-45536-00 BUSHING NYLON 1
36 PAF20-04010001   BASE, DRIVE SHAFT 1
37 PAF15-06020004 93210-06ME6 O-RING 1
38 PAF15-06020002 626-45316-09 BEARING 1
39 PAF15-06020003 93101-20001 OIL SEAL, DRIVE SHAFT 2
40 PAF20-04030000L   DRIVE SHAFT ASSY (L) 1
  PAF20-04030000S   DRIVE SHAFT ASSY (S) 1
41 PAF15-06000013 664-44338-00 KEY, WOODRUFF 1
42 PAF20-04000002 68T-44323-00 OUTER PLATE 1
43 PAJASOF404-31-045 93210-49046 O-RING 1
44 PAGB/T5783-M8x25 97080-08025 BOLT M8x25 2
45 PAF15-06050000 63V-44352-01 IMPELLER ASSY 1
46 PAF15-06060002 63V-44322-40 INNER SHELL, WATER PUMP 1
47 PAF15-00000013 93604-10M03 DOWEL PIN Ø4x12 2
48 PAF20-04040001 6AH-44311-00 WATER PUMP HOUSING 1
49 PAF25-04050004 6L2-44367-00 SEAL, WATER PIPE 1
50 PAF15-06000014 63V-44328-00 FIXED PLATE, WATER PUMP 2
51 PAGB/T5783-M8x45 97080-08045-00 BOLT M8x45 4
Pagina 1 van 3
Pagina 1 van 3
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »