Parsun Buitenboordmotor F15A (F20A) BM (FW) Control Box Assy onderdelen

Yamaha Parsun Outer Cover, Exhaust.jpg

Nummer: Bestelnummer: OEM: Omschrijving 
1 PAF15-13000000W   CONTROL BOX ASSY
2 PAHT2.5x60   CLAMP
3 PAF15-13000200W 703-82510-12 STARTING SWICH ASSY
4 PAF15-13000100W   CONTROL CABLE ASSY
5 PAF15-11000002W   PLATE, CONTROL BOX
6 PAGB/T819.2-M5x12   SCREW PAN HEAD M5x12
7 PAF15-13020007W   THROTTLE HANDLE, INCHING
8 PAF15-13000005W   BUSH, CAM
9 PAF15-13020006W   BUSH, HANDLE
10 PAF15-11000001W   BLOCK, RUBBER
11 PAF15-13000014W   JACKET, CABLE
12 PAF4-01090401 682-82556-00 STOPPER, HANG ROPE ASSY
13 PAF15-13020400W   ENGINE STOP SWICH ASSY
14 PAF15-13000203W 90464-09M13 INSULATED PLUG “B
15 PAF15-13000202W   INSULATED PLUG “A”
16 PAF15-13020001W   COVER, CONTROL BOX
17 PAF15-13000013W   SMALL COVER, CONTROL BOX
18 PAF15-13020005W   WASHER, WAVE
19 PAF15-13020100W   LOCKED DISK ASSY
20 PAF15-13020002W   TORSION SPRING
21 PAF15-13020003W   EACH LOCKED PULLEY
22 PAF15-13020004W   PLATE, PULLEY SPRING
23 PAGB/T818-M4x6   PAN HEAD SCREW M4x16
24 PAF15-13020000W   COVER ASSY, CONTROL BOX
25 PAGB/T5783-M8x30 910113-0830 BOLT M8x30
26 PAGB/T97.1-8 66M-11327-00-94 WASHER 8
27 PAF15-13000500W   MACHINE CONTROL ACCELEROGRAPH
28 PAF15-10000007W   WASHER
29 PAGB/T896-6   PIN, COTTER 8
30 PAF25-07000007W   CONTROL CABLE TIE-IN “B”
31 PAF15-13000002W   CAM MECHANISM
32 PAGB/T818-M3x14   PAN HEAD SCREW M3x14
33 PAF15-13000800W   INCHING SWITCH
34 PAF15-13000003W   PLATE
35 PAF15-13000004W   PULLEY
36 PAF15-13000001W   SHIFT SPING PLATE “B”
37 PAF15-12000016W   MARK 16
38 PAGB/T6170-M6   NUT M6
39 PAF15-13000008W   WEARABLE PLATE CAM MECHANISM
40 PAF15-13000700W   SHIFT SWING LINK
41 PAF15-13000601W   ADJUSTER FASTNESS ASSY
42 PAGB/T5783-M5x25   BOLT M5x25
43 PAGB/T6170-M5   NUT M5
44 PAF15-13000300W   BUZZER ASSY
45 PAF15-13000602W   ADJUSTER PIN
46 PAGB/T5287-6 90201-06M94 BIG WASHER 6
47 PAF15-13000006W   WEARABLE PLATE
48 PAF15-13000011W   BUSH, SHIFT SWING LINK
49 PAF15-13000012W   BRACKET, CONTROL BOX
50 PAF15-12000013W   MARK 13
51 PAF15-13000015W   COVER, WATERPROOF
52 PAF15-13010010W   BLOCK, CONTROL HANDLE
53 PAGB/T956.1-5   WASHER LOCKED 5
54 PAGB/T819.2-M5x18   SCREW, PAN HEAD M5x18
55 PAF15-13010003W   JAM, BUTTON
56 PAF15-13010001W   CONTROL, HANDLE
57 PAF15-13010002W   CONTROL HANDLEBAR
58 PAGB/T84.5-ST4.8x12   SCREW, PAN HEAD ST4.8x12
59 PAGB/T818-M4x10   SCREW, PAN HEAD M4x10
60 PAF15-13010009W   COVER, CONTROL HANDLE
61 PAF15-13010005W   SPRING, COMPRESSION
62 PAF15-13010004W   PART, ORIENTATION CONTROL
63 PAF15-13010008W   PLATE, ORIENTATION PART
64 PAGB/T820-M6x90   SCREW, PAN HEAD M6x90
Pagina 1 van 3
Pagina 1 van 3
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »